صفحه اصلی » اخبار » اخبار بورس » .:: Sena.ir | بورس | پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران

.:: Sena.ir | بورس | پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران

۱۳۹۶-۰۹-۰۸ - بدون دیدگاه - - 15 - دسته بندی ها: اخبار بورس


شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت صورت وضعیت پورتفوی یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۹۶ را حسابرسی نشده و با سرمایه معادل یک هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت با انتشار عملکرد یک ماهه خود اعلام در ابتدای دوره یک ماه گذشته تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۱۷۳ میلیارد و ۳۱۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۱۷۳ میلیارد و ۶۱۹ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت در دوره یاد شده معادل ۳۲ میلیارد و ۴۷۲ میلیون ریال افزایش یافت و در پایان دوره به مبلغ ۲۰۵ میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال رسید.

در حالی که ارزش بازار آن نیز با افزایش معادل ۴۳ میلیارد و ۵۵۷ میلیون ریالی در پایان دوره معادل ۲۱۷ میلیارد و ۱۷۶ میلیون ریال محاسبه شد.

گفتنی است، “ونفت” طی ماه گذشته تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴۲ میلیارد و ۶۵۷ میلیون ریال و مبلغ ۵۳ میلیارد و ۳۵۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۲۰۵ میلیارد و ۷۹۰ میلیون ریال سود کسب کرد.

همچنین این شرکت طی همین دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۷۵ میلیارد و ۱۲۹ میلیون ریال خریداری کرد.Source link
نظرات

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

تبلیغات